Türkçe | English
Facebook   Twitter   YouTube   Linkedin   instagram   Pinterest  
Ajanda
Geçmiş Etkinlikler
Sergiler
Toplantılar
Kongreler
Yarışmalar
YEM Ödülleri
YEM Atölye
Geziler

Toplantılar

YEM gerçekleştirdiği toplantılarla Türkiye''de deneyimli mimarları, öğrencileri bir araya getirmek, mimarlık odaklı toplantılarla düşünmek, konuşmak ve paylaşmak için sürekli bir iletişim ortamı yaratmaktadır. YEM''in bu amaçla gerçekleştirdiği etkinlikler farklı ölçek ve konularda tüm yıla yayılarak mimarlık ve yapı dünyasından farklı kesimleri buluşturmaya devam etmektedir.

YEM Konferansları

YEM Sektörün önde gelen firmalarının desteği ile mimarlık ve tasarım dünyasının yükselen yıldızlarını ağırlıyor. Bu güne kadar YEM Konferansları kapsamında Jan Kaplicky, Ken Yeang, SANAA, Kengo Kuma, Shigeru Ban, Stefan Behnish, Julien De Smedt, Sou Fujimoto, Charles Jencks, Jurgen H. Mayer, Michel Rojkind ve Hanif Kara’yı ağırlayan YEM konferanslara Fulya’daki çok amaçlı merkezinde ev sahipliği yapmaktadır. Her konferans beşyüzün üzerinde katılımcı tarafından ilgiyle izlenmekte, mimarlar, akademisyenler, tasarımcılar ve bu alanda eğitim gören öğrenciler başta olmak üzere yapı ve mimarlık sektörü için geleneksel bir buluşma platformu sağlamaktadır.

EKODesign Konferansı

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından her yıl düzenlen EKODesign Konferansı, “yapılaşmanın ekolojik gerekliliği” odağında, konusunda uzman dünyaca ünlü konuşmacıları, kentsel planlama, mimarlık, tasarım, yapı malzemesi, gayrimenkul sektörü, ilgili sivil toplum kuruluşları ve kamu/yerel yönetimlerin yerli – yabancı liderleri ile bir araya getiriyor.

Bu alanda sektörün bayraktarlığını yapan EKODesign Konferansı kapsamlı içeriği ile alanının en önemli buluşması olarak her yıl artan bir ilgiyle izlenmektedir.

www.ekodesignkonferansi.com

Konut Konferansı

Konut Konferansı, Türkiye''den ve dünyadan mimarlar, tasarımcılar, plancılar, geliştiriciler, müteahhitler, ekonomistler ve girişimciler başta olmak üzere sektörün önde gelen isimlerini biraraya getiriyor. Sektörün gelenekselleşmeye aday bu büyük buluşması, Türkiye''de konutun bugünü ve geleceğini bir tam gün boyunca her yönüyle kapsamlı bir biçimde ele alıyor. Konut Konferansı, 2010 yılından itibaren sektörün önde gelen kuruluşlarının desteği ile her yıl düzenlenecek.

www.konutkonferansi.com

 İletişim