Türkçe | English
Facebook   Twitter   YouTube   Linkedin   instagram   Pinterest  
Ajanda
Geçmiş Etkinlikler
Sergiler
Toplantılar
Kongreler
Yarışmalar
YEM Ödülleri
YEM Atölye
Geziler

Sergiler

YEM ünlü mimarlar, farklı akımlarla ilgili düzenlediği sergilerin yanısıra kültür ofisleri ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde farklı disiplinlerde de sergiler düzenlemektedir. YEM sergiler aracılığı ile mimarlığın ve sanatın günlük yaşam içinde daha çok yer bulmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 Archiprix Türkiye Gezici Sergisi

Her yıl Archiprix Türkiye yarışmasında ödül alan projeler Anadolu’daki farklı mimarlık fakültelerinde sergilenmektedir. Bu güne dek Diyarbakır, Trabzon, Kayseri, Adana, Konya ve Eskişehir’de sergilenen projeler mimarlık öğrencilerinin  yarışmalara ilgisinin ve katılım düzeylerinin arttırılmasında önemli rol oynamaktadır.
www.archiprixturkiye.com

 PROSteel Yarışması Sergisi

Her yıl PROSteel yarışmasına katılan tüm projeler üç hafta süren bir sergi ile İstanbul’da izleyiciler ile buluşmaktadır. Yüzlerce mimarlık ve mühendislik öğrencisinin birlikte ürettiği projeler her yıl artan bir ilgiyle karşılanmaktadır.
www.prosteel.org

 YEM-İFSAK İşbirliği ile Fotoğraf Sergileri

YEM Sergi holü’nde İFSAK işbirliğiyle 2006 yılı boyunca fotoğraf sergileri düzenlenmektedir. Holün kısıtlı mekansal olanaklarına rağmen birçok fotoğraf sanatçısını izleyicilerle buluşturan sergiler ilgiyle izlenmektedir.


 İletişim